Kredyt Hipoteczny – krok po kroku – na drodze do spełnienia marzeń

✔️ Zajmujemy się pełną obsługą procesu kredytowego, towarzyszmy Wam na każdym jego etapie.

✔️ Gwarantujemy oszczędność czasu – ponieważ mamy do dyspozycji oferty większości banków, które mają w swojej ofercie kredyt hipoteczny, wyklucza to – konieczność spotykania się z doradcami różnych banków (którzy dbają tylko i wyłącznie o interes banku w którym pracują).

✔️ Zapewniamy możliwość negocjacji ofert cenowych, jak również negocjacji warunków do uzyskania kredytu – narzucanych często przez banki.

✔️ W sytuacjach skomplikowanych formalnie zapewniamy pomoc i wsparcie jeszcze przed rozpoczęciem procesu kredytowego, pomagamy się do niego przygotować, żeby nie utknąć na kolejnych jego etapach.

✔️ Zapewniamy pomoc i wsparcie, tłumaczymy zawiłości, stwarzamy atmosferę komfortu i poczucie zaopiekowania.

7 kroków do spełnienia marzeń

1 – Pierwszy kontakt

Państwo kontaktują się z nami i tu omawiamy zasady dalszej współpracy.

W zależności od Was, pierwsze informacje możemy przekazać sobie telefonicznie, mailowo lub umówić się na spotkanie osobiste lub online – tu dopasujemy się do Państwa oczekiwań i preferencji.

2 – Spotkanie

Zapraszamy Państwa na spotkanie do naszych oddziałów.

Na spotkaniu wymieniamy się najistotniejszymi informacjami, poznajemy Państwa sytuację finansową, dokonujemy oceny zdolności kredytowej  oraz proponujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

3 – Oferta

Na spotkaniu przedstawimy Państwu ofertę minimum 3 banków

Oferta jest spersonalizowana, uwzględnia to, na czym Państwu najbardziej zależało.

Ofertę dostajecie w formie papierowej i elektronicznej a następnie macie czas na zapoznanie się z nią oraz na jej przedyskutowanie z nami, zawsze staramy się ją jak najpełniej opisać, żeby wszystko było jasne i żeby mogli Państwo w oparciu o jak największą ilość danych podjąć decyzję o złożeniu wniosków kredytowych.

4 – Wnioski Kredytowe

Gdy wybrali Państwo banki w którym będziemy procedować kredyty – spotykamy się żeby przygotować druki wniosków kredytowych.

Przygotowujemy dla Państwa wnioski, spotykamy się i wypełniamy dokumenty, następnie naszym zadaniem jest aby dokumenty trafiły do poszczególnych instytucji. Jest to niewątpliwie duża oszczędność czasu i stresu.

Na każdym etapie procesu kredytowego jesteśmy na bieżąco z Państwa sprawą, pozostając osobą odpowiedzialną za kontakt z bankiem, analitykiem czy  deweloperem.

5 – Decyzja

Pozytywna decyzja kredytowa – to zwięczenie naszej wspólnej pracy.

Omawiamy warunki przyznanych kredytów, wybieramy najkorzystniejszą ofertę – w końcu to kredyt, z którym łączą się Państwo na kolejnych kilka lub kilkanaście lat. Jest takie powiedzenie, że kredyt hipoteczny cementuje małżeństwa na wiele lat.

6 – Umowa

W Państwa imieniu organizujemy datę i miejsce podpisania umowy kredytowej.

Bezpośrednio przed umową spotykamy się z Państwem osobiście aby ją wspólnie omówić i przygotować Państwa do jej podpisania i tym samym ograniczyć stres związany z tym ważnym wydarzeniem. Bardzo nam zależy abyście mieli Państwo komfort posiadania 100% informacji na temat umowy którą macie podpisać.

7 – Uruchomienie

Uruchomienie kredytu jest ostatnim formalnym etapem procesu kredytowego. Utrzymujemy relacje i pomagamy naszym klientom również po uruchomieniu kredytu hipotecznego. Pomagamy naszym klientom szczególnie przy innych produktach bankowych tj. kredyt gotówkowy, kredyt firmowy, leasing.

Większość naszych klientów jest z polecenia innych klientów (mamy nadzieje zadowolonych z współpracy z nami) i jest to dla nas największa wartość.

Comments are closed.